Sevgili Harita Mühendisliği Bölümü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencileri,

 

NetCad firması tarafından üniversitelerin kullanımı için sunulan ‘NetAcademix’ sistemi bölümümüz öncülüğünde ve dekanlığımızın büyük destekleriyle üniversitemizin bünyesine kazandırılmıştır. Bu sistem;

 

  • NetCad lisanslarının eğitim/öğretim amaçlı olarak üniversite laboratuvarlarının tamamında bireysel hesaplarla akademisyenler ve öğrenciler tarafından sınırsız kullanımını (IP kısıtı olmadan) sağlayacak.
  • NetCad SupportX destek hattı üzerinden akademisyenlerimizin ve öğrencilerimizin 7/24 profesyonel teknik destek almalarını sağlayacak.
  • Online NetCad eğitimlerine katılım ve tüm eğitim/proje dokümanlarına sınırsız erişim imkanı verecek.

 

NetAcademix’in kullanımı için tek kriter …@usr.aku.edu.tr mailleri olacak ve laboratuvar kurulumları NetCad teknik ekibi tarafından yapılacaktır. Bu programı kullanmak isteyen öğrencilerimizin

https://usrpostakayit.aku.edu.tr/index.php

adresine giderek …@usr.aku.edu.tr uzantılı mail adresi alması gerekmektedir (mail adresini daha önce almış olanların yeniden almasına gerek yoktur). Mail adresi alırken adınızı ve soyadınızı içeren hesap adı ile almaya dikkat ediniz (Ör. acapadis@aku.edu.tr ya da capadisabdulgafur@aku.edu.tr gibi). Tarafınıza tanımlanan kodlar bu mail adreslerine iletilecektir.

İlgili adrese giderek …@usr.aku.edu.tr uzantılı mail adresi alan bütün öğrencilerin

https://forms.gle/9susBsvDMPhmaUGx6

bağlantı adresine giderek 18.04.2021 (18 Nisan Pazar) saat 23.59‘a kadar NetCad Kod Başvurusu formunu doğru şekilde doldurmaları gerekmektedir. Bilgiler doğru değilse değerlendirmeye alınmayacaktır.

Süre bitiminde ilgili bilgiler NetCad firmasına gönderilecek ve bu öğrencilerimize ilgili programı bu mail adresleri üzerinden kullanma hakkı verilecektir.

 

Harita Mühendisliği Bölüm Başkanlığı

08 Mart 2021, Pazartesi 2421 kez görüntülendi