14 Ekim 2021 (Perşembe) günü bölümümüz öğrenci temsilci seçimi yapılacaktır. Seçim 14 Ekim günü saat 14.00’da fakültemizin laboratuvar binası 137 numaralı sınıfında gerçekleştirilecek olup ilgili senato kararında belirtilen özelliklere sahip bütün öğrenciler aday olarak başvurabileceklerdir. Sürecin ilerleyişi şu şekilde olacaktır:

  1. Bölümümüz ‘öğrenci temsilcisi’ olmak için başvurmak isteyen bütün öğrenciler senato kararını detaylıca inceledikten ve gerekli şartları taşıdıklarından emin olduktan sonra en geç 12 Ekim (Salı) günü saat 17.00’a kadar Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ’e giderek isimlerini yazdıracaklardır. İsim yazdırmak için gelen öğrencilerin yanında öğrenci belgesi ve transkript bulunmalıdır.
  2. Seçime katılmaları yönünde bölüm onayını alan öğrenciler 13 Ekim (Çarşamba) saat 17.00’a kadar seçim için istedikleri propagandayı yapabileceklerdir. Propaganda söylemleri, afişleri, broşürleri vd. ile alakalı her belge ve yazı önce Bölüm, daha sonra Dekanlık onayından geçtikten sonra paylaşılacaktır. Aksi takdirde bölüm başkanlığımız öğrencinin başvurusunu reddetme hakkına sahiptir.

Öğrenci Konseyi Seçimi Senato Kararı

11 Ekim 2021, Pazartesi 188 kez görüntülendi